Valio toob suvisele piknikulauale uute maitsetega juustusnäkid

04.06.2015

Valio toob suve hakul turule Atleet klassikalised maitsestamata ning kadakamarja ja küüslaugu-murulaugu maitselised juustusnäkid, mille suupärased tükid on pakendatud mugavasse taassuletavasse pakendisse.

Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul oli maitsestatud juustusnäkkide turuletulek Atleet juustu kaubamärgi all igati loogiline valik. „Atleet tähistab juba üle kolmekümne aasta eestimaalaste ja ka meie eksporditurgude tarbijate silmis kõrget kvaliteeti ja head maitset. Aeg on küps, et ka Atleedi sari saaks tükijuustu ja viilujuustu kõrvale põnevat täiendust,“ sõnas ta.

„Kuigi Atleet juustusnäkid rikastavad mistahes argipäevase või piduliku sündmuse suupistevalikut, soovitame Atleet juustusnäkkidega tutvust teha just algaval kevad-suvel – maitseküllased snäkid sobivad ideaalselt nii piknikuveini kõrvale kui ka aiapeole, aga miks ka mitte vahepalaks kontoripäeva või näksimiseks pikal autosõidul,“ lisas Kalbin.

Juustusnäkkide taassuletav 180-grammine pakend  sobib kaasavõtmiseks, mugavaks serveerimiseks ja juustu värskuse tagamiseks. Atleet juustusnäkid on ka esimesed tooted, mis on saadaval uuenenud Atleet sarja pakendidisainiga – aasta lõpuks saavad uue kujunduse kõik Atleet juustutooted.

Kalbin tõdes, et kuna terves maailmas on suupistete osatähtsus menüüs kasvamas, siis on ka Valio pannud viimasel ajal oma tootearenduses suuremat rõhku toitudele, mida on võimalik mugavalt kaasa haarata ja sobival ajahetkel tarbida. „Ajasurve sunnib piiri korraliku eine ja suupistete vahel hägustuma, mida tõestab ka ülemaailmne toiduvaldkonna statistika – alates 2008. aastast on igal aastal turule jõudnud eelmise aastaga võrreldes keskmiselt 25% rohkem uusi suupistetooteid,“ selgitas Kalbin.

Valgurikkad Atleet juustusnäkid valmivad Võru juustutehases värskest Lõuna-Eesti lehmapiimast. 100 grammi juustu söömine katab muuhulgas ka kogu täiskasvanud inimese päevase kaltsiumivajaduse.