Sobiva juustu valimine muutub lihtsamaks

02.09.2015

Valio lisab juustupakenditele maitsetugevuse skaala, mis lihtsustab juustu valimist selle maitse intensiivsuse alusel. Esimesena saavad maitseskaala Valio Atleet juustupakendid.

„Kindlasti tuleb paljudele tuttav ette nõutu tunne laia ja kirju valikuga juusturiiuli ees – kuna pakutavas ei orienteeru, on meelepärast toodet väga keeruline leida. Valiku tegemine on seetõttu ka aeganõudev ning pahatihti võib selguda, et ostetu ei ole siiski ootuspärase maitsega,“ selgitas Valio Eesti turundusdirektor Krista Kalbin.

Selleks, et inimestel oleks juustuvalikus lihtsam orienteeruda, lisab Valio oma juustupakenditele praktilise maitsetugevuse skaala. „Töötasime välja lihtsa maitsetugevuse märgisüsteemi, et inimesed näeksid juba pakendilt, kas juust on maheda või tugeva maitsega. Maitseskaala aitab lihtsustada valikuid, hoida kokku aega ja viia kõige tulemusena koju ootuspärane juust,“ sõnas Kalbin.

Lisaks aitab Kalbini sõnul maitsetugevuse skaala juustumaailma paremini tundma õppida ja julgustab inimesi erineva maitsetugevusega juuste proovima. Maitsetugevuse skaala eristab juustu maitse intensiivsust viie palli skaalal ning see lisatakse esimesena äsja uue logo ja kujunduse saanud Atleet sarjale. Tulevikus kannavad ka kõik teised Valio juustusarjad pakendil maitsetugevusskaalat.