Müügile jõudis kookidest inspireeritud kohupiimakreemide sari Alma Dessert

06.04.2015

Alates aprilli algusest on Eesti poodides müügil Valio uus Alma Dessert sari, mis rõõmustab magusa­sõpru juustu-, õuna- ja rummikoogimaitseliste kohupiimakreemidega.

Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul on Valio viimaste aastate uudistoodete seas olnud mit­meid magustoitudest innustust saanud jogurteid ja kohupiimakreeme, mis kõik on tarbijate seas väga sooja vastuvõtu pälvinud.

„Näiteks oli Alma Muah! crème brûlée maitseline koorejogurt uuringufirma Nielsen andmetel 2014. aasta edukaim uudistoode piimatoodete kategoorias. Väga hästi on läinud ka Alma muraka-juustukoogi maitselisel jogurtil, crème brûlée maitselisel kohupiimakreemil, piparkoogimaitselisel kohu­piimakreemil ja rummimaitselise ploomimoosiga kohupiimahõrgutisel. Lõime Alma Dessert kohupiima­kreemide sarja inspireerituna koogimaitsetest, et pakkuda kergemat ja tervislikumat alternatiivi kookidele – uued kohupiimakreemid sisaldavad tavapärastest kookidest vähem kaloreid ja suhkruid ning on ka heaks valguallikaks,“ rääkis ta.

Puhtast Eesti piimast valmistatud säilitusainetevaba Alma Dessert kohupiimakreemide seeria pakub magusasõpradele juustu-, õuna- ja rummikoogimaitseid ning sobib hästi magustoiduks neile, kes on sunnitud gluteenitalumatuse tõttu neist armastatud kookidest hoiduma.

„Klassikaline juustukook on saanud lahutamatuks osaks restoranide ja kohvikute menüüst, mistõttu kuulub see ka meie koogisarja.  Õunakoogi maitse on kui hõrk kreemise konsistentsiga mälestus suvest ja maavanaema küpsetistest. Ning mõistagi ei puudu valikust ka juba aastakümneid eestimaalaste lemmikkookide hulka kuuluv legendaarne rummikook, mille maitsele lisab pidulikkust hõrgutav rummiaroom,“ kirjeldas Kalbin Alma Dessert kohupiima­kreemide maitsevalikut.