Alma Muah! jogurtiseeriasse lisandus stracciatella koorejogurt

29.06.2015

Alates juunist on Alma Muah! jogurtiseerias saadaval Muah! stracciatella koorejogurt, mille kreemise tekstuuriga rikkalikule jogurtile annavad maitset õrnalt krõmpsuvad šokolaadilaastud.

Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul jätkab Eestis ainulaadne stracciatella koorejogurt Alma Muah! jogurtisarjale omaks saanud tava üllatada tarbijat omanäoliste maitsekombinatsioonidega.

„Muah! stracciatella koorejogurt on hõrk itaaliapärane dessert, mis lisab luksuslikkust argiõhtu magustoidule või lõunasele vahepalale. Stracciatella jogurt on  tervislikum alternatiiv kookidele ja tortidele, sobides kasutamiseks ka suvistes küpsisetortides ning nautimiseks koos värskete marjadega,“ kinnitas Kalbin.

Tema sõnul on Alma Muah! pälvinud nii tarbijate kui ka toiduekspertide tunnustuse. „Muah! on tõeline gurmeejogurt, mida tõestab näiteks asjaolu, et crème brûlée maitseline Muah! oli AC Nielseni andmetel 2014. aasta parim uudistoode piimatoodete kategoorias. Jogurtit tunnustas äramärkimisega ka Eesti Parima Toiduaine 2015 hindamiskomisjon,“ tõi Kalbin näiteid positiivsest tagasisidest, mida tooteseeria pälvinud on.

380-grammises pakendis Muah! stracciatella koorejogurtid on valmistatud värskest Lõuna-Eesti toorpiimast ning sarnaselt teistele Alma toodetele on need säilitusainevabad.