Alma Muah! créme brulée maitseline koorejogurt edukaim uus piimatoode 2014

26.03.2015

Turu-uuringu firma Nielsen selgitas juba seitsmendat korda välja edukaimad Eestis turule toodud toidu- ja esmatarbekaubad. Edukaimaks tooteks 2014 piimatoodete kategoorias valiti Alma Muah! créme brulée maitseline koorejogurt 380g!

«Möödunud aastal tuli Eestis turule 19 000 uut toidu- ja esmatarbekaupa, mida on väga palju, kuid vaid vähesed neist on tõeliselt edukad.» ütles Nielsen Eesti juht Margo Kurisoo. Seda uhkemad oleme oma saavutuse üle - aitäh kõigile piimatoodetesõpradele, kes Alma Muah! créme brulée maitselise koorejogurti on poeriiulitelt üles leidnud ning selle võrratus ja siidises maitses veendunud!

Alma Muah! créme brulée koorejogurt 380g on Eesti enimmüüv jogurt (AC Nielsen). Alma Muah! crème brulée maitseline koorejogurt on suurepärane nauding kõikidele magusasõpradele, kes otsivad alternatiivi kookidele ja tortidele. Jogurti kreemine konsistents toob crème brulée maitsenüansi eriti tugevalt esile ning muudab toote luksuslikuks gurmeenaudinguks.

Alates eelmise aasta detsembrist on poelettidel saadaval lisaks 380g jogurtitopsile ka mugavas 2x125g portsjonpakendis Alma Muah! créme brulée maitseline ning rukkileiva-kaneeli koorejogurt.