Valio Viola kukeseenemaitseline sulatatud juust ürtidega 185g

Maailmas on nii palju uusi asju mida proovida, kuid harjumused hoiavad meid vana küljes kinni. Tradit-sioonid on murdmiseks ja elu huvitavalt elamiseks. Ära lase elul endast mööduda ja julge proovida uusi asju!
Tee, mis Sulle meeldib ja söö, mis Sulle maitseb!

Valio Viola sulatatud juust on oma kategoorias midagi täiesti uut  tänu oma eristuvale punasele disainile ning uudsele mugavale pakendiformaadile. Valio Viola ku-keseenemaitseline sulatatud juust
ürtidega on kreemise ja pehme konsistentsiga ning sobib suurepärasel nii leivale-saiale määrimiseks kui ka toiduvalmistamiseks. Mõnusale kukeseenemaitsele on pisut vürtsi antud erinevate ürtidega.


Valio Viola sulatatud juustud valmivad Võru Juustute-hases parimate juustumeistrite käe all kodumaisest kõrgekvaliteetsest toorainest, mis tagab toote kindla kvaliteedi.
  

#valioviola

100g toodet sisaldab

Energiat 984 kJ / 237 kcal
Valke 12,0 g
Rasvu 18,0 g (millest küllastunud rasvhapped 12,0 g)
Süsivesikuid 6,7 g (millest suhkrud 6,4 g)
Sool 1,5 g
  • Koostisosad

    JUUST, vesi, RÕÕSK KOOR, LÕSSIPULBER, VÕI, emulgeerivad soolad (E339,E450,E452), 0,75% ürdisegu (maitsetaimed ja vürtsid (rosmariin, küüslauk, šampinjon, paprika, tšilli, tomat, koriander), suhkur, kukeseene lõhna- ja maitseaine, sool). Toode võib sisaldada NISU, SINEPIT ja SELLERIT.